• Oznam pre rodičov!

• Vo štvrtok a v piatok 17. – 18.3.2022 bude vyučovanie z prevádzkových dôvodov prebiehať dištančnou formou. Výdaj úloh a pracovných listov žiakom bude od 10.00 do 11.00 hod. Žiaci, ktorí si neprídu prevziať úlohy a nevypracujú ich, budú vedení ako chýbajúci.

V pondelok 21.3.2022 bude v škole prebiehať riadne vyučovanie.

• Spolu múdrejší 3

• Škola pokračuje v doučovaní žiakov ohrozených školským neúspechom v programe "Spolu múdrejší 3" v termíne od 17.1. do 17.6.2022

• Oznam pre rodičov!

• Po dohode so zriaďovateľom a na základe odporúčania RÚVZ Michalovce

vyučovanie na Základnej škole v Laškovciach od 30.11. do 10.12.2021 pokračuje dištančnou formou.

Výdaj pracovných listov žiakom bude denne od 10:00 do 12:00 hod. Vypracované pracovné listy je možné dať aj do schránky pri hlavnom vchode do budovy školy.

Prevzatie a vypracovanie pracovných listov je povinné!

Nástup do školy bude v pondelok 13.12.2021.

• Spolu múdrejší 2

• Škola je zaradená do programu "Spolu múdrejší 2", v rámci ktorého od 1.10. do 31.12.2021 bude prebiehať doučovanie vybraných žiakov.

• Slávnostné otvorenie školského roka

• Slávnostné otvorenie nového školského roka sa bude konať vo štvrtok 2.9.2021 o 8.00 hod. na školskom dvore. Všetci žiaci musia mať vypísané a rodičom podpísané "Vyhlásenie o bezpríznakovosti".

• Oznam pre žiakov a rodičov

• Obnovenie vyučovania

V pondelok 12.4.2021 sa obnovuje prezenčné vyučovanie.

Pri žiakoch musí mať aspoň jeden rodič urobený negatívny test a pred hlavným vchodom do budovy školy vypíše a podpíše vyhlásenie.

Ranný filter pokračuje ako predtým, teplotu budú merať AU pred vchodovými dverami. Žiak musí prísť s rodičom, ktorý vypíše vyhlásenie a ukáže negatívny test. Žiaci, ktorí prídu bez rodičov a rodičia nemajú povolený vstup do budovy školy!

Vo vnútorných priestoroch musia byť nos aj ústa prekryté respirátorom FFP 2!

Žiaci sa budú učiť podľa riadneho rozvrhu hodín, bude aj obed.

Popoludní sa učí 3. ročník.

Na základe rozhodnutia zriaďovateľa a celkovej zlej epidemiologickej situácie vyučovanie na Základnej škole v Laškovciach od 15.3.2021 pokračuje dištančnou formou.

Výdaj pracovných listov žiakom bude od pondelka do štvrtka od 9:00 do 11:00 hod. . Vypracované pracovné listy je možné dať aj do schránky pri hlavnom vchode do budovy školy.

• Používateľské kontá

• Je možné, že niektoré časti stránky uvidíte len po prihlásení. Ak ste Vaše heslo zabudli, prosím použite odkaz “Neviem prihlasovacie meno alebo heslo” a zadajte Váš email. Ak ste heslo zo školy ešte nedostali, prosím počkajte, kým škola systém rozbehne.